Nasza patronka Święta Kinga, sztandar szkoły, tablica pamiątkowa.
Odnowiony budynek szkoły.
Boisko wielofunkcyjne.
Plac zabaw dla najmłodszych uczniów.
Uroczyste poświęcenie boiska.
Wspólne gry i zabawy.
Herb Podegrodzia..

20 stycznia 2015 roku odbył się wyjazd do kina Helios w Nowym Sączu oraz na lodowisko. Uczestniczyli w niej wszyscy uczniowie klasy szóstej wraz z wychowawczynią. Młodzież obejrzała ostatnia część filmu HOBBIT - Bitwa Pięciu Armii. Film na długo pozostanie w naszej pamięci, blisko 2,5 godziny emocji, wrażeń pięknej muzyki oraz niesamowitych efektów specjalnych. Była to ostatnia część trylogii zekranizowana na podstawie powieści Tolkiena o tym samym tytule. Większość uczestników po raz pierwszy była w kinie mieszczącym się w Galerii Handlowej Trzy Korony i zapewne nie po raz ostatni.

Następnie udaliśmy się do Chełmca, aby poprawić kondycję oraz sprawność fizyczną. Godzina spędzona na ślizgawce minęła bardzo szybko. Wszyscy świetnie radzili sobie na łyżwach. Nie obyło się bez kilku upadków, ale zabawa była wspaniała, a młodzież miała uśmiech na twarzach przez cały czas. Smacznym akcentem uprzyjemniającym wycieczkę, był pobyt w pizzerii "Me Gusta".

Opiekę nad młodzieżą sprawowała p. Ewa Jurkowska oraz tato Grzegorza Ramsa, który również udostępnił swój samochód, za co ogromnie mu dziękujemy. Przed uczniami już niedługo prawdziwe wyzwanie Sprawdzian Szóstoklasisty, ale wyjazd był wspaniałą atrakcją, dzięki której na chwile oderwaliśmy się od szkolnych obowiązków. Teraz pora na wytężoną prace i przygotowanie do sprawdzianu, oby wszyscy napisali go z jak najlepszym wynikiem.

GALERIA ZDJĘĆ

{gallery}wycieczki/kino62015/kino62015_01.jpg{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/spolszan/www/media/galeria/12-13/wycieczki/kino62015/kino62015_01.jpg.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/galeria/12-13/wycieczki/kino62015/kino62015_01.jpg
 


Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi w Olszance

Olszanka 24
33-386 PodegrodzieDarmowy licznik odwiedzin


Kontakt telefoniczny: +48 18 447 91 91
Stronę zalecamy oglądać w najwyższej rozdzielczości w najnowszych wersjach przeglądarek internetowych.
Wszelkie prawa zastrzeżone - 2016