Nasza patronka Święta Kinga, sztandar szkoły, tablica pamiątkowa.
Odnowiony budynek szkoły.
Boisko wielofunkcyjne.
Plac zabaw dla najmłodszych uczniów.
Uroczyste poświęcenie boiska.
Wspólne gry i zabawy.
Herb Podegrodzia..

5 kwietnia szóstoklasiści przystąpili do ogólnopolskiego sprawdzianu. Przygotowania trwały już od klasy pierwszej, jednak czasem najbardziej wytężonej pracy był obecny rok szkolny. Był to rok pełen powtórek, testów i klasówek. Wszyscy dążyli do tego by być jak najlepiej przygotowanym i zaprezentować swoje umiejętności w kwietniu.

Lekki stres dało się zauważyć już dzień wcześniej, kiedy to pojawiały się ostatnie pytania dotyczące przebiegu sprawdzianu.

Gotowi do pracy szóstoklasiści zebrali się w szkole już o godz. 8.30. Pierwsza część sprawdzianu rozpoczęła się o godz. 9.00 obejmowała zadania z języka polskiego i matematyki. Czas przeznaczony na tę część egzaminu wynosił 80 minut.

Po zakończonej pracy nad arkuszem zadań przyszedł czas na przerwę. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie pysznych przekąsek i napojów.

O godz. 11.45 przyszedł czas na drugą część sprawdzianu - język angielski. Tym razem na rozwiązanie zadań uczniowie mieli 45 minut. Arkusz obejmował rozumienie ze słuchu, znajomość środków i funkcji językowych oraz rozumienie teksów pisanych.

Zadania w części z języka polskiego i matematyki miały formę zamkniętą i otwartą, natomiast z języka obcego wszystkie zadania były zamknięte, wymagały wyboru jednej poprawnej odpowiedzi.

Na wyniki musimy trochę poczekać, poznamy je pod koniec maja.

GALERIA ZDJĘĆ

 


Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi w Olszance

Olszanka 24
33-386 Podegrodzie



Darmowy licznik odwiedzin


Kontakt telefoniczny: +48 18 447 91 91




Stronę zalecamy oglądać w najwyższej rozdzielczości w najnowszych wersjach przeglądarek internetowych.
Wszelkie prawa zastrzeżone - 2016