Nasza patronka Święta Kinga, sztandar szkoły, tablica pamiątkowa.
Odnowiony budynek szkoły.
Boisko wielofunkcyjne.
Plac zabaw dla najmłodszych uczniów.
Uroczyste poświęcenie boiska.
Wspólne gry i zabawy.
Herb Podegrodzia..

Dnia 4 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Dzieci klas młodszych bawiły się w godz. od 11.00 do 13.00. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez maluchów. Tego dnia szkolny hol zamienił się w salę balową, przystrojoną kolorowymi balonikami i serpentynami. Zjawiskowy wygląd otoczenia wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której uroczyście zaprosiła p. Danuta Hebda i p. Małgorzata Zygmunt.

Dzieci przebrane w kolorowe stroje wcieliły się w bohaterów znanych baśni i filmów. Nie zabrakło księżniczek, wróżek, czarownic, piratów, książąt, rycerzy, spidermanów, a także pszczółek, smoków itp.

Przy dźwiękach biesiadnej i dyskotekowej muzyki wszyscy bawili się znakomicie. Bal był urozmaicany ciekawymi konkursami i zabawami. Jedną z nich była prezentacja swojego przebrania. Każde dziecko, mogło opowiedzieć jaką postać reprezentuje. Wszyscy zostali nagrodzeni cukierkami.

W czasie przerwy dzieci miały czas na pysznego hot-doga, herbatę i słodkości.

W miłej atmosferze czas upłynął szybko. Niestety radosna zabawa musiała się w końcu skończyć. Po godzinie 13.00 zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do swoich domów

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego aby nasza wspólna zabawa karnawałowa się udała, serdecznie dziękujemy.

 


Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi w Olszance

Olszanka 24
33-386 PodegrodzieDarmowy licznik odwiedzin


Kontakt telefoniczny: +48 18 447 91 91
Stronę zalecamy oglądać w najwyższej rozdzielczości w najnowszych wersjach przeglądarek internetowych.
Wszelkie prawa zastrzeżone - 2016