Nasza patronka Święta Kinga, sztandar szkoły, tablica pamiątkowa.
Odnowiony budynek szkoły.
Boisko wielofunkcyjne.
Plac zabaw dla najmłodszych uczniów.
Uroczyste poświęcenie boiska.
Wspólne gry i zabawy.
Herb Podegrodzia..

Konkursy, gry, wróżby oraz tańce - te wszystkie atrakcje przygotował dla swoich kolegów i koleżanek Samorząd Uczniowski.

Wieczór rozpoczęliśmy od krótkiego przypomnienia dawnych obyczajów związanych z nocą Świętego Andrzeja. Szóstoklasiści stworzyli atmosferę tajemniczości i wprowadzili nas w imprezowy nastrój.

Na początek do wspólnej zabawy "Mam chusteczkę haftowaną" zaprosiliśmy wszystkich uczniów, nauczycieli, a także Panią Dyrektor.

Kolejno przyszedł czas aby udać się specjalnej sali wróżb. Stanowiska z ciekawymi zadaniami przygotowali uczniowie klasy V i VI. Jedni przebijali serca by poznać imię swojej przyszłej żony lub męża, inni losowali karteczki z zawodem. Można było, też poznać swoją przyszłość na stanowisku z magicznymi kubkami. Każdy znalazł coś dla siebie, wróżby cieszyły się ogromną popularnością, a niektóre stoliki odwiedzano kilkakrotnie.

Z sali wróżb udaliśmy się na hol by bawić się w rytm muzyki. DJ Mateusz Szewczyk i Paweł Łatka dobierali utwory, tak aby nikt nie miał ochoty schodzić z parkietu.

Nieco zmęczeni udaliśmy się do klas aby skosztować pyszności przygotowanych przez rodziców.

Choć koniec zabawy nieuchronnie się zbliżał pomysłów na konkursy nie brakowało. Najwięcej emocji wzbudził konkurs z czekoladą, wiele śmiechu było również przy zaczarowanym worku z przebraniami. Bawiliśmy się wyśmienicie. Na koniec tańczyliśmy w wesołym pociągu.

Wychowawcy klas sprawowali opiekę nad uczniami i animowali wspólną zabawę.

Niedługo zabawa choinkowa połączona z walentynkami - już nie możemy się doczekać. :-)

 


Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi w Olszance

Olszanka 24
33-386 PodegrodzieDarmowy licznik odwiedzin


Kontakt telefoniczny: +48 18 447 91 91
Stronę zalecamy oglądać w najwyższej rozdzielczości w najnowszych wersjach przeglądarek internetowych.
Wszelkie prawa zastrzeżone - 2016