Nasza patronka Święta Kinga, sztandar szkoły, tablica pamiątkowa.
Odnowiony budynek szkoły.
Boisko wielofunkcyjne.
Plac zabaw dla najmłodszych uczniów.
Uroczyste poświęcenie boiska.
Wspólne gry i zabawy.
Herb Podegrodzia..

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ        

            Dzień Edukacji Narodowej to święto nie tylko nauczycieli, ale całej społeczności szkolnej – także uczniów. To dzień wyjątkowy,  kiedy porzucamy wszystkie spory pomiędzy gronem pedagogicznym a uczniami i składamy życzenia wytrwałości  i cierpliwości do dalszej, nie zawsze łatwej pracy.

 

            Nasza szkoła obchodziła to święto w dniu 16 października.  Na uroczystość  zaproszeni zostali także emerytowani nauczyciele i pracownicy naszej szkoły. Z tej okazji uczniowie przygotowali ciekawą akademię. Zaprezentowali oni kilka zabawnych scenek pokazujących naszą szkolną codzienność. Przedstawienie bardzo się wszystkim podobało, podczas występów nie zabrakło odrobiny humoru. 

 


Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi w Olszance

Olszanka 24
33-386 PodegrodzieDarmowy licznik odwiedzin


Kontakt telefoniczny: +48 18 447 91 91
Stronę zalecamy oglądać w najwyższej rozdzielczości w najnowszych wersjach przeglądarek internetowych.
Wszelkie prawa zastrzeżone - 2016